Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt.
                       „Uczeń i jego relacje w zdalnej edukacji.
 

JACEK PYZALSKI2021

Wykład w formie on-line odbędzie się 25 stycznia b.r. o godz. 18:00
Spotkanie poprowadzi dr hab. Jacek Pyżalski
– adiunkt na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi –  w Krajowym Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy. Mediator sądowy, autor licznych publikacji. Trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań oraz ekspert w zakresie edukacji medialnej. Członek Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej.
Podczas wykładu przyjrzymy się - na podstawie wyników dużych badań w czasie pandemii (zdalnenauczanie.org - badania uczniów, rodziców i nauczycieli) – temu, jak zmieniły się relacje uczniów w czasie edukacji zdalnej. Zajmiemy się także związkami jakości tych relacji ze zdrowiem psychicznym młodych ludzi. Przeanalizujemy rozwiązania, jakie możemy stosować w czasie edukacji zdalnej, żeby zadbać o relacje i zdrowie psychiczne młodych ludzi.
           Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22 stycznia b.r.

Szanowni Państwo,

Psycholodzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 13 serdecznie zapraszają na warsztat psychoedukacyjny dla rodziców „Dziecko wrażliwe. Jak pomóc mu przeżywać emocje oraz radzić sobie z napięciem i lękiem”.

Spotkanie odbędzie się 20 stycznia 2021 r., w godzinach 17.30-19.30, w trybie online (na platformie Zoom). Warsztat przeznaczony jest dla rodziców w wieku przedszkolnym (3-6 lat).

Zapisy na warsztat odbywają się poprzez poniżej wskazany link:

https://forms.gle/f2gKyyVugnwbtV3s5

Szanowni Państwo,

Psycholodzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 13 serdecznie zapraszają na warsztat psychoedukacyjny dla rodziców „Rozwód oczami dziecka i rodzica. Sytuacja psychologiczna dziecka”.

Spotkanie odbędzie się 27 stycznia 2021 r., w godzinach 17.30-19.30, w trybie online (na platformie Zoom). Warsztat przeznaczony jest dla rodziców dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Zapisy na warsztat odbywają się poprzez poniżej wskazany link:

https://forms.gle/EYG2E7mfNW2w9VvL6

 

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. „Biologia człowieka, a jego miejsce we współczesnym świecie”.

Wykład w formie on-line odbędzie się 14 grudnia b.r. o godz. 18:00.

Spotkanie poprowadzi dr Marek Kaczmarzyk - jeden z czołowych neurodydaktyków, będący zarówno neurobiologiem, dydaktykiem akademickim i nauczycielem. Propagator dydaktyki ewolucyjnej, dziedziny zajmującej się wyodrębnieniem, rozpoznaniem i praktycznym wykorzystaniem wpływu mechanizmów ewolucyjnych na procesy uczenia się i nauczania. Autor wielu publikacji z zakresu neurodydaktyki i dydaktyki.

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 11 grudnia b.r.